Napisz do nas

ekodomskielnik@gmail.com

Zadzwoń do nas

509 873 895

Ocieplanie dachów

Ocieplanie dachów pianką PUR

Ocieplanie dachów

Ocieplanie dachów
1085
1085

Ocieplanie dachów, stropów i stropodachów pianką poliuretanową

Za pomocą pianki poliuretanowej możemy ocieplać od zewnątrz dachy skośne oraz dachy płaskie, a także stropy i stropodachy. Pianka poliuretanowa znajduje zastosowanie zarówno w przypadku budynków nowych jak i już istniejących, podczas ich remontu. Pianka poliuretanowa wykorzystana do ocieplenia dachu pozwala na uzyskanie doskonałych właściwości termicznych. Zabezpiecza również przed działaniem czynników zewnętrznych, a w szczególności wilgoci.

Ocieplanie dachów pianką poliuretanową – natrysk pianki poliuretanowej pozwala uzyskać trwałe i skuteczne ocieplenie dachu. Takie rozwiązanie jest bardziej skuteczne od metod tradycyjnych stosowanych do ocieplania dachów. Wynika to m.in. z faktu, że pianka poliuretanowa poprzez natrysk osadzana jest dokładnie i równomiernie, szczelnie wypełniając wszystkie zakamarki. Pianka poliuretanowa wykorzystywana do ocieplania dachów jest lekka i nie obciąża konstrukcji dachu.

Każdy, kto miał styczność z pianką poliuretanową wie, że charakteryzuje się ona dużą przyczepnością. Taka cecha pozwala na jej stosowanie zarówno na dachach z blachy trapezowej jaki i z drewna, betonu czy papy. Co więcej pianka nakładana jest bezpośrednio na powierzchnię i nie wymaga czasochłonnych prac przygotowawczych.

W przypadku dachów płaskich powstałą w skutek natrysku pianki poliuretanowej warstwę izolacji warto zabezpieczyć przed promieniowaniem UV.  W tym celu nakłada się specjalną powłoką elastomerową. Po tak  wykonanej i zabezpieczonej izolacji można chodzić.

Zapraszamy – ocieplenie dachu pianką poliuretanową, izolacja dachu pianką pur – Rumia, Reda, Wejherowo, Władysławowo, Słupsk, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy, Puck, Lębork, Starogard Gdański, Brusy, Chojnice, Pruszcz Gdański, Tczew, Chwaszczyno, Wiczlino, Koleczkowo i okolice, całe woj, pomorskie

Call Now ButtonZadzwoń teraz