Napisz do nas

ekodomskielnik@gmail.com

Zadzwoń do nas

509 873 895

Ocieplanie ścian

Ocieplanie ścian pianką poliuretanową

Ocieplanie ścian, ocieplanie domu

Ocieplanie ścian
111
111

Ocieplanie domu/ Ocieplanie ścian pianką poliuretanową

Co do zasady ściany budynków ociepla się od zewnątrz. Bywają jednak sytuacje, że jedyną możliwością poprawy właściwości termicznych budynku jest wykonanie ocieplenia od wewnątrz. Z taką sytuacja mamy do czynienia np. w przypadku fasady, której nie chcemy bądź nie możemy naruszyć lub w przypadku gdy budynek jest pod ochroną konserwatora, a ten nie wyraża zgody na wykonanie izolacji zewnętrznej. W takiej sytuacji, jednym z najlepszych do zastosowania rozwiązań jest ocieplanie ściany pianką poliuretanową od wewnątrz.

Należy pamiętać o tym, że wykonanie ocieplenia ściany od środka zmniejsza powierzchnię użytkową pomieszczenia. Właściwości termoizolacyjne pianki poliuretanowej sprawiają, że warstwa ocieplenia może być naprawdę cienka. Jeśli zastosujemy piankę otwartokomórkową, która ma zdolność dyfuzji pary wodnej, to możemy być pewni, że elementy konstrukcyjne nie przegniją i nie ulegną zawilgoceniu.

Ocieplanie natryskowe, ocieplanie pianką pur – pianka natryskowa tworzy trwałą, mogącą wytrzymać dziesiątki lat, bezspoinową warstwę termoizolacyjną, a sposób jej nakładania pozwala dotrzeć do nawet najbardziej ukrytych zakamarków dokładnie wypełniając szczeliny. Jest to szczególnie istotne w przypadku ścian o nieregularnych kształtach. Zapraszamy – ocieplanie domu Kartuzy, ocieplanie domu Chwaszczyno, ocieplanie domu Brusy, ocieplanie domu Chojnice, Puck, Reda, Żukowo ocieplanie domu Słupsk, Władysławowo, Tczew, ocieplanie domu Rumia, ocieplanie domu Lębork i inne miasta.

Call Now ButtonZadzwoń teraz