Napisz do nas

ekodomskielnik@gmail.com

Zadzwoń do nas

509 873 895

Ocieplanie podłóg

Izolacja podłogi i posadzki pianką PUR

Ocieplanie podłóg

Ocieplanie podłóg
1084
1084

Ocieplanie podłóg pianką poliuretanową

Pianka poliuretanowa sprawdza się do ocieplania poddaszy, dachów i stropów, ale jej zastosowanie jako ocieplanie podłóg również daje doskonałe rezultaty. Pianka poliuretanowa może zostać wykorzystana do ocieplenia podłogi i posadzki stanowiąc doskonałą alternatywę dla płyt styropianowych czy wełny mineralnej.

Spójna, szczelna, pozbawiona mostków termicznych warstwa izolacyjna skutecznie ociepli nie tylko dach czy poddasze, ale również podłogę i posadzkę. Powstała w ten sposób izolacja zabezpiecza przed przedostawaniem się wilgoci. Jest też odporna na duży nacisk, w odróżnieniu np. do wełny mineralnej.

Sposób aplikacji pianki poliuretanowej przez jej natrysk pod ciśnieniem pozwala bez problemów dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Właściwości termoizolacyjne oraz wysoka ochrona przed wilgocią sprawiają, że nie trzeba stosować dwustronnych hydroizolacji, jak w przypadku innych metod.

Ocieplanie podłogi pianką poliuretanową warto wziąć pod uwagę zwłaszcza tam, gdzie planujemy ogrzewanie podłogowe. Lekka, wytrzymała i odporna na działanie wody pianka poliuretanowa sprawdzi się doskonale w przypadku pomieszczeń ogrzewanych podłogowo.

Podstawowe zalety ocieplenia podłogi pianką poliuretanową to wysoki poziom komfortu termicznego i wynikające z tego oszczędności.

Call Now ButtonZadzwoń teraz